Ücretsiz Crysis Wars Oynama Fırsatı

Crysis'in çok-oyuncu modu Crysis Wars, 10-12 Ekim arasında Gamespy sunucuları üzerinden ücretsiz oynanabilecek. Hafta boyunca ise oyunu LAN üzerinden oynamak mümkün olacak. Kayıtların 6 Ekim Pazartesi başlayacağını belirten Crysis'in resmi topluluk portalı MyCrysis.com, kullanıcılara benzersiz bir kayıt anahtarı verileceğini belirtiyor.

crysiswarhead-jpg

Bu deneyimi yaşamak için MyCrysis.com sitesine üye olup 6 Ekim'de Crysis Wars'ı indirmeniz gerekiyor. Profilinize otomatik kaydedilecek anahtarınızla "Ekim 10 11:00 AM - Ekim 12 11:59 PM" arasında Crysis Wars ücretsiz olarak Gamespy üzerinden online oynanabilecek.

EA'nın bu promosyonu Valve'in Team Fortress 2 ve Day of Defeat: Source çok-oyunculu başlıklarının satışlarını artırmada uyguladığı yolu anımsatıyor.

Crysis Warhead paketinde yer alan Crysis Wars çok-oyunculu bir (multiplayer) FPS oyunu. Crysis hikayesinin geçtiği adada oynanan "Crysis Wars" ile InstantAction, TeamInstantAction ve PowerStruggle oyun modları sunuluyor. İrili ufaklı 21 harita ile tek oyunculu Crysis oyunlarındaki silahlar ve araçlar Crysis Wars'da kullanılabiliyor.

EA and Crytek: play Crysis Wars for free next weekend

KategoriOyun Bölümüne
KullanıcıEditör Ekibi tarafından
Eklenme Tarihi2008-10-04 11:36:32 tarihinde eklendi

Donanım
Cep Telefonu

İnternet

Oyun
Popüler

Gezgin

Linux
Microsoft

Mobil

Lady
Otomobil

Yazılım

Konsol
Basın Bülteni

Duyurular


Diğer Gelişmeler: