Teknoloji Magazin http://www.teknomag.com Teknoloji'den Sıcak Gelişmeler tr Samsung Galaxy S3 http://www.teknomag.com/samsung-galaxy-s3_p4025_1.html Uzunca bir aradan sonra gelen ilk yazı Samsung Galaxy S3'e nasip oldu. 10 milyon ön sipariş ... Sun, 10 Jun 2012 15:14:06 +0200 http://www.teknomag.com/samsung-galaxy-s3_p4025_1.html Nexus One ya da "Google Phone" Karşınızda http://www.teknomag.com/nexus-one-ya-da-google-phone-karsinizda_p4023_1.html "Google telefon çıkartacak" uzun zamandır üzerinde konuşulan bir konuydu. Hatta telefonun taslak çizimleri internette dolaşıyordu. Bu ... Tue, 22 Dec 2009 23:14:00 +0200 http://www.teknomag.com/nexus-one-ya-da-google-phone-karsinizda_p4023_1.html Yaratıcı Reklamlar Serisi 1 http://www.teknomag.com/yaratici-reklamlar-serisi-1_p4022_1.html Reklamlar hayatımızın bir parçası olarak her yerde karşımıza çıkıyor. Ancak öyle reklamlar varki kurguları iz bırakıyor ... Tue, 22 Dec 2009 22:11:03 +0200 http://www.teknomag.com/yaratici-reklamlar-serisi-1_p4022_1.html Yeni Şarkılar ve Gruplar Keşfedin http://www.teknomag.com/yeni-sarkilar-ve-gruplar-kesfedin_p4021_1.html Günlük müzik blog sitesi One Track Mind dünyaya hergün yeni bir şarkı sunuyor. Daha önce hiç ... Tue, 22 Dec 2009 15:02:19 +0200 http://www.teknomag.com/yeni-sarkilar-ve-gruplar-kesfedin_p4021_1.html Nokia N900 http://www.teknomag.com/nokia-n900_p4020_1.html İnternet tablet ve telefonun buluşması olan Nokia N900, tablet tarafından gelen güçlü bağlantı ve web gezinti ... Mon, 21 Dec 2009 23:28:31 +0200 http://www.teknomag.com/nokia-n900_p4020_1.html LG'den En İnce LCD Panel http://www.teknomag.com/lgden-en-ince-lcd-panel_p4019_1.html LG Kore dünyanın en ince LCD panelini üretti. 42-inç büyüklüğündeki LCD ekran sadece 2.6mm kalınlığında. Ağırlığı ... Mon, 21 Dec 2009 18:44:55 +0200 http://www.teknomag.com/lgden-en-ince-lcd-panel_p4019_1.html Sony Ericsson Aino http://www.teknomag.com/sony-ericsson-aino_p4018_1.html İlk bakışta dokunmatik özellikte portatif bir medya çalar izlenimi veren Sony Ericsson Aino, sürgüsü açıldığında oldukça ... Mon, 21 Dec 2009 17:27:37 +0200 http://www.teknomag.com/sony-ericsson-aino_p4018_1.html Avatar Filmi 3D Nerede ve Nasıl İzlenir? http://www.teknomag.com/avatar-filmi-3d-nerede-ve-nasil-izlenir_p4013_1.html Terminatör ve Titanik filmlerinden tanıdığımız Hollywood yönetmeni James Cameron'un 300 milyon dolar bütçeli filmi Avatar, 2D ... Mon, 21 Dec 2009 15:49:29 +0200 http://www.teknomag.com/avatar-filmi-3d-nerede-ve-nasil-izlenir_p4013_1.html Hangi Windows 7 Sürümü? http://www.teknomag.com/hangi-windows-7-surumu_p4010_1.html Windows 7'ye geçmeyi düşünenler hangi sürümün kendilerine uygun ve yeterli olacağını göz önünde bulundurmalı. Size uyan ... Mon, 21 Dec 2009 15:49:17 +0200 http://www.teknomag.com/hangi-windows-7-surumu_p4010_1.html Nokia X6 http://www.teknomag.com/nokia-x6_p4017_1.html Nokia'nın kapasitif dokunmatik ekranlı ilk modeli X6 karşımızda. Kapasitif ekranların maliyeti daha yüksekken ekrana bir nesne ... Mon, 21 Dec 2009 15:29:46 +0200 http://www.teknomag.com/nokia-x6_p4017_1.html Nokia 5230 http://www.teknomag.com/nokia-5230_p4016_1.html Dokunmatik ekran alt sınıf cep modellerinde fazlaca boy göstermeye başladı. LG, Nokia ve Samsung durumunda oldukça ... Mon, 21 Dec 2009 14:39:02 +0200 http://www.teknomag.com/nokia-5230_p4016_1.html Intel Core 2 Quad Q9500 Önümüzdeki Ay http://www.teknomag.com/intel-core-2-quad-q9500-onumuzdeki-ay_p4015_1.html Yeni bir işlemci almayı düşünüyorsanız Intel'in önümüzdeki ayki bu teklifini de hesaba katın. 17 Ocak'ta çıkması ... Mon, 21 Dec 2009 13:44:39 +0200 http://www.teknomag.com/intel-core-2-quad-q9500-onumuzdeki-ay_p4015_1.html Intel 600GB SSD 2010 Sonunda http://www.teknomag.com/intel-600gb-ssd-2010-sonunda_p4014_1.html Intel iş ortaklarına gelecek nesil katı hal sürücülerini (SSD) 2010'un son çeyreğinde çıkarmak istediğini açıkladı. Intel'in Postville ... Mon, 21 Dec 2009 13:36:22 +0200 http://www.teknomag.com/intel-600gb-ssd-2010-sonunda_p4014_1.html Demonoid Geri Döndü http://www.teknomag.com/demonoid-geri-dondu_p4012_1.html Bittorrent tracker Demonoid Eylül ayında yaşadığı donanımsal sorunlar nedeniyle pasif duruma geçmişti. Ancak işlerine yoluna koyan ... Sun, 20 Dec 2009 23:57:00 +0200 http://www.teknomag.com/demonoid-geri-dondu_p4012_1.html En Çok İzlenen YouTube Videoları Bitly.tv'de http://www.teknomag.com/en-cok-izlenen-youtube-videolari-bitly-tvde_p4011_1.html Url kısaltma servisi sunan Bit.ly yeni bir siteyle karşımızda. Bitly.tv sitesi YouTube'da en çok izlenen videoları ... Sun, 20 Dec 2009 23:24:12 +0200 http://www.teknomag.com/en-cok-izlenen-youtube-videolari-bitly-tvde_p4011_1.html