Need for Speed: Undercover Trailer

Need for Speed: Undercover için hazırlanan trailer, oyun içi görüntüler ve videolarla yeni EA oyununa ışık tutuyor. Need for Speed serisinde on ikinci oyun olacak Undercover, iPhone da dahil olmak üzere oyun konsolları (PS2, PS3, Xbox360, Wii, PSP ve Nintendo DS) ve Windows PC sistemler için 18 Kasım 2008'de çıkacak.

02-_need_for_speed_undercover-jpg

Oyunda ünlü bir isim var "Maggie Q". Dedektif Chase Linh olarak göreceğimiz Maggie Q oyunun baş karakterlerinden olacak. Yeni oyunda polis kovalamacaları geri dönüyor (polis helikopteri de olacak). Ayrıca yeniliklerden "Highway Battle" yarış modu gelenlerden.

Maggie Q
04-_maggie_q-jpg

Oyunun hikayesinde, bir polis memurunun Tri-city (hayali bir şehir) yeraltı suç dünyasına girişi ve Dedektif Chase Linh (Maggie Q) ile olan diyalogları işlenecek.Electronic Arts CEO'su John Riccitiello açıklamasına göre "Serideki en son oyun ProStreet bir oyundu... ancak iyi değildi. Undercover daha yenilikçi özellikler ve oyun deneyimiyle gelecek". NFS Undercover için harcanan geliştirme süresinin uzun tutulması bakalım oyunu NFS serisinde gerçekten hatırda kalır yapacakmı.

Undercover, Transporter gibi aksiyon filmlerinden ilham alıyor ve hikayesinde genişçe yer veriyor

KategoriOyun Bölümüne
KullanıcıEditör Ekibi tarafından
Eklenme Tarihi2008-09-04 10:20:23 tarihinde eklendi

Donanım
Cep Telefonu

İnternet

Oyun
Popüler

Gezgin

Linux
Microsoft

Mobil

Lady
Otomobil

Yazılım

Konsol
Basın Bülteni

Duyurular


Diğer Gelişmeler: