Kampist: İstanbul Sosyal Etkinlik ve Eğlence Topluluğu

Sosyal etkinlik topluluğu Kampist, düzenlediği başarılı etkinliklerle adından söz ettiriyor. Kamp, festivaller, tiyatro, buz pateni, paraşüt, oyun etkinliği ve sinema günleri Kampist'in şimdilik gerçekleştirdiği aktivite çeşitleri. İnternet üzerinden de sosyalleşmeye devam eden oluşumun sitesinde üyeler birbirleriyle iletişime geçebiliyorlar. Ayrıca site üzerinden etkinlikler hakkında bilgi almak ve geçmiş etkinliklerin fotoğraflarına ulaşmak mümkün.

kampist-istanbul-sosyal-etkinlik-ve-eglence-toplulugu_02-jpg


Üyelik sisteminin Facebook ile bütünleşmesi sayesinde Facebook hesabınızı kullanarak sisteme giriş yapabiliyor ve profilinizi oluşturabiliyorsunuz.

kampist-istanbul-sosyal-etkinlik-ve-eglence-toplulugu_03-jpg


Kampist kendisini kısaca "Seminerlere katılır Cv’mizi geliştiririz, eğitimlere katılıp bilgilerimizi arttırırız, sosyal etkinliklere katılır haftanın stresinden kurtuluruz." şeklinde tanıtıyor. Sosyal etkinliklerin yanında eğitim konusundaki organizasyonları beğenimizi kazanan bir nokta oldu.

Düzenlenen etkinlikler hakkında bilgi almak ve bu genç insanların şimdiye kadar neler yaptıklarını görmek için Kampist'in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kampist.org/

KategoriGezgin Bölümüne
KullanıcıEditör Ekibi tarafından
Eklenme Tarihi2009-10-18 23:58:21 tarihinde eklendi

Donanım
Cep Telefonu

İnternet

Oyun
Popüler

Gezgin

Linux
Microsoft

Mobil

Lady
Otomobil

Yazılım

Konsol
Basın Bülteni

Duyurular


Diğer Gelişmeler: