Datron Mobee'de Bahar Kampanyası

Datron, bahar coşkusunu kullanıcılarıyla paylaşıyor. Mobee ailesinin en küçük ferdi Mobee 7" mini dizüstülerde yüzde 17 indirim başladı. Seyahat edenler ve öğrenciler için özel olarak üretilen Datron Mobee 7", Via'nın CM-7M işlemcisini kullanıyor. Piyasadaki diğer netbooklar Intel'in Atom işlemcisini kullanırken "Mobee 7 inç" modelinin Via kullanmasının sebebi; Via'nın daha az enerji tüketmesi oldu. Via CM-7M, az enerji tüketerek, pil ömrünü 7 saate kadar uzatıyor.

datron-mobeede-bahar-kampanyasi_01-jpg

Datron Mobee 7" kompakt tasarımıyla, kullanıcıları özgürlüğe davet ediyor. El ve okul çantalarında rahatlıkla taşınabilecek olan Mobee, sadece 1,1 kg ağırlığında. Portatif bilgisayarda 2 adet 2.0 USB port, ve 3'ü bir arada kart okuyucusu bulunuyor (SD, MMC, MS). Mini dizüstü yüksek kalite 1024 x 768 çözünürlüğe sahip 7 inç parlak ekranı ile en güzel görüntüleri yakalayabilecek. Ayrıca sistemde dahili olarak yer alan Web Kamerası ile kendi görüntülerinizi kaydedip paylaşabileceksiniz. Datron Mobee 7", Vista Starter işletim sistemi kullanıyor.
 
Datron Mobee'nin estetik tasarımı parlak piyano siyahı ile gözlere hitab ediyor. Datron'un yüzde 17 bahar indiriminden yararlanarak bu mini bilgisayara 499 TL'ye sahip olmak mümkün.

KategoriBasın Bülteni Bölümüne
KullanıcıEditör Ekibi tarafından
Eklenme Tarihi2009-03-12 15:53:50 tarihinde eklendi

Donanım
Cep Telefonu

İnternet

Oyun
Popüler

Gezgin

Linux
Microsoft

Mobil

Lady
Otomobil

Yazılım

Konsol
Basın Bülteni

Duyurular


Diğer Gelişmeler: